CNC frēzēšana

Piedāvājam dažāda veida CNC frēzēšanas pakalpojumus visāda  veida koksnes un plastikāta materiāliem. Mūsu iekārtas gabarīti ļauj apstrādāt 5000x1000x150 mm lielas detaļas. Piedāvājam izfrēzēt veselus kāpņu komplektus un daudz dažādus citus izstrādājumus. CNC frēzēšana ir plaši pielietojama dažādās nozarēs, piemērarm, būvniecība, galdniecība, vides reklāma, autobūve, u.c. Mums ir liela pieredze CNC pakalpojumu sniegšanā dažādu nozaru uzņēmumiem, visdažādāko produktu ražošanā.

Portatīvā CNC frēzēšana (CNC frēzēšana uz vietas objektā)

Piedāvājam dažāda veida CNC frēzēšanas pakalpojumus, visāda veida koksnes un plastikāta materiāliem uz vietas būvobjektā. Šis pakalpojums ir īpaši piemērots dažādu nestandarta betonēšanas veidņu izgatavošanai, dažādu apšuvuma paneļu piegriešanai, grīdas paneļu piegriešanai, u.c.  Mūsu rīcībā ir portatīva CNC frēzēšanas iekārta, uz kuras var apstrādāt veselu saplākšņa loksni,  3000x1500mm izmērā. Šis CNC frēzēšanas pakalpojums ļaus jums ietaupīt daudz laika, jo detaļas ir iespējams uzmērīt ar augstu precizitāti un izgatavot tieši būvobjektā.

Uzmērīšana

Piedāvājam veikt uzmērīšanu ar “Leica Disto S910 Lāzera Tālmēru”. Visus mērījumus un plānus var eksportēt CAD , JPG vai PDF formātā. CAD eksportā var izvēlēties nepieciešamo formātu ( DXF vai DWG) , kas ļauj bez traucējumiem integrēt mērījumu datus projektā un digitalizēt konstrukciju. Iekārta ļauj  uzmērīt attālumus (piemēram, platumu un garumu) starp jebkuriem diviem punktiem, kā arī leņķus un slīpumu no vienas atrašanās vietas. Tādējādi  nesasniedzamās vietās ir iespējams veikt sarežģītus mērījumus ātri, precīzi un droši. Šis pakalpojums ir labi saderīgs ar CNC frēzēšanu, jo visus mērījumus var eksportēt datorā, apstrādāt un uzreiz izgatavot detaļas.

Projektēšana

Piedāvājam dažāda veida kāpņu projektēšanu, kāpņu vizualizācijas un ražošanas rasējumus. Veicam dažādu koka un metāla konstrukciju projektēšanu, slodzes virtuālos slodzes testus un aprēķinus. Izpildām 3D modelēšanu un citus ar specifisku būvizstrādājumu projektēšanu saistītus pakalpojumus. Kāpņu projektēšanai izmantojam specializētu programmatūru, ar kuras palīdzību, iegūstam 3D vizualizāciju, visu detaļu izklājumu, sagatavju piegriešanas karti un citu ražošanas dokumentāciju.